Yazı yazarak Para kazanmak

Yazitör STARTER E-Kitabı Neler içeriyor;
Yazitör STARTER (Yazı Yazarak Para Kazanmak isteyenler için Eğitim Seti)edindiğiniz zaman bu bilgilere sahip olacaksınız
* 44 Sayfa Yeni Başlayanlar için digital Döküman
* Adım Adım Yazitörlük nasıl olunur anlatımı ve uygulamaları
*Site açımı,reklamlar-reklam yerleşimi
* Kolay basit anlaşılır anlatım diliyle sunum
* Videolu Anlatımlar
* Taktikler
* Sürpriz BONUSLAR + Süper Bonus
*Ücretsiz güncellemeler
*Anında para kazanmaya başlayabileceğiniz
ekstra bir kazanç sistemi – Yeni Bonus
* Ve daha fazlası..
Kaybedecek birşey yok!
Ürünümüz % 100 GARANTİLİDİR.


SIKÇA SORULAN SORULAR
Yazitör Nedir?
Yazitör olmak yazar olmak değildir. Yazitör yazı yazma kabiliyetini temel internet ve bilişim bilgilerini kullanarak  kazanca dönüştüren kişidir.
Neden Yazitör denkmektedir?Yapılan işin %70 yazı yazmak olduğu için bu ad verilmektedir.
Yazitör STARTER Nedir?
Yazitörlük işi için başlangıç eğitim setidir. Yani yazı yazarak para kazanmaktan bahsediyoruz ama nereye yazı yazılacak? hangi konularda yazı yazılacak? Bu yazıları bize kim verecek? gibi akılda kalan sorulara cevabı Yazitör Starter Eğitimi ile bulacaksınız.

Ödemeler Nasıl Olacak?
Öncelikle belirtelimki bu işte kendi işinizin patronusunuz yani işi kendi adınıza yapıyorsunuz. Ödemeleri de kendi adınıza banka hesap numarasına her ay düzenli şekilde alıyorsunuz.

Ödemeyi kim yapacak?
Ödemeler, GOOGLE, bildiğiniz bu internet arama motoru olan Google tarafından yapılacak.
Hatırlarsınız  öğretmenlerimiz ilköğretim ve ortaöğretim yıllarında kompozisyon yazdırıyordu, aslında bu çok önemli bir şey, siz cümlelerinizle hayata bir ürün sunuyorsunuz, bir sanat yapıyorsunuz. Örneğin bir yemek tarifi bile yazsanız hayat sizden birşeyler kazanıyor.
Evet işte GOOGLE da tüm dünyada ve ülkemizde hemen herkesin tercih ettiği, bulmak istediğimiz herşeyi üzerinde aradığımız google ,sizin bu ürününüzü yani cümlelerinizin hecelerinizin değerini veriyor.İnternette ürettiğiniz yazılar, görseller tüm içerik google ın bilgi dağarcığına giriyor ve İnsanlar da arama yaptıkları zaman bunlara ulaşabiliyorlar.
İşte Google da bu içeriklerin karşılıklarını nakit olarak banka hesabımıza yatırıyor.Nasıl? Yazitör Starter Eğitimi içinde bu konun detayı anlatılmaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Sıkça gelen sorulardan ” ne yazıyoruz? nereye yazıyoruz? neye göre kazanılıyor? ” gibi konular Yazitör Starter’ın içeriğini oluşturmaktadır ve içerisinde detaylı olarak anlatılmaktadır.